Mama kupiła 4/5 kg żółtego sera, o 3/8 kg więcej sera wędzonego oraz sera twarogowy, którego było o 1/2 kg więcej niż sera wędzonego. Różnica między masami sera twarogowego i żółtego była równa: A. 1 3/4 kg B. 7/8 kg C. 1 1/5 kg D. 1 27/40 kg Daje naj plis na jutro
weronikabrn 1 kg = 18,25 [zł]18,25[zł]*0,22 dag= 4,01 [zł]4,01 [zł]=0,401 groszybo 1 zł to 100 groszy 0 votes Thanks 0
Ile kosztuje 1kg sera jeśli za 0,3kg zapłacono 6,30 .? 2012-09-07 18:16:25; Za 35 dag sera zapłaciłem 5,46zł.Ile kosztuje 1 kg sera? 2012-02-13 17:51:50; 1 kg sera kosztuje 14 zł ile kosztuje 0.35 dag sera 2009-10-17 19:47:09; 1kg szynki kosztuje 24,50zł.Ile kosztuje 1kg tego sera? 2010-05-12 18:12:53
marcino470 marcino470 Matematyka Szkoła podstawowa rozwiązane Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera? Cene podaj w przybliżeniu do 1 gr.. (to na jutro) daje naj... :D Reklama Reklama panda151 panda151 1 kg 4 zł Reklama Reklama wąski8 wąski8 1kg-----18,250,22kg-----xx=0,22*18,25 1x=4 Reklama Reklama Najnowsze pytania z przedmiotu Matematyka Pole rombu jest równe 15 cm2. Jedna z jego przekątnych ma długość 3 cm. Jaką długość ma druga przekątna? Proszę o pomóc z tym zadaniem, bo wogóle niewiem jak to zrobić. Tu jest fotografia. Ta bardzo proszę odpowiedź na to zadanie jak najszybciej 8. Wybierz interesujący cię problem, a następnie zbierz i opracuj dane statystycznez nim związane. Wyciągnij wnioski z opracowanych danych. . Zadanie 12. (0-1) Paweł przebiegł na treningu trasę 1600 m w czasie 10 minut. Z jaką średnią prędkością się poruszał? Wybierz właściwą odpowiedź spośr … ód podanych. A. 9 D. 10 km h B. 9,5 km h C. 9,6 km h km hSZYBKO !!!! 30 dag jaka to część kilograma poziom E Opuść nawiasy, a następnie zredukuj wyrazy podobne e) xy-x(3xy +y) + y(-2x+4x^) f) -x^(y-xy) -xy(2x^-x-y^). Wynikiem działania (-70)^5 / 35^5 jest:1/32- 1/32-3232Podajcie jak to rozwiązać. Zadania 1. Rozwiąż równanie. Jeśli poprawnie rozwiążesz trzy kolejne przykłady z jednego poziomu, możesz przejść na następny poziom. poriam A a) x-(2 … x - 1)-2x = 2(3x – 4) e) 2x +(-3x + 4)=-4(3x - 1) b) 3(x - 2)-(x - 3)=-(5x – 4) f) (5 – x) - (x + 1)-9=-(2x + 5) c) -(5x - 3) = 2(4- x) – 3x g) -(5x + 4)+(x - 1)-(1 – x)= 0 d) -2(5x - 7)- 3x = 2(x-8) h) 4x-8-(x + 3) + 2x = -(2x - 3) PO. Przed klasówką1. Ile wynosi suma trzech liczb zapisanych w ramce?A. MMMCCLXXXB. MMDCCCXCC. MMMCCLXXXVIIID. MMMCCXCCLXXIVDLXMMDIVI. 6 klasa na teraz daje dużo Poprzednie Następne Reklama
Plaster sera cheddar. poprzednie ważenie następne ważenie. Plaster pełnotłustego sera cheddar waży 20 g. 100g. na zdjęciu ( 20 g) Energia. 334 kcal. 67 kcal. Białko.
Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D
Shutterstock. Żółty ser można serwować jako składnik kanapek, dodatek do makaronu lub w postaci niewielkich koreczków. Ten produkt znajdziemy w każdym sklepie spożywczym, a w Polsce jest on popularny. Okazuje się, że na rynku dostępnych jest dużo rodzajów sera żółtego. Zobaczcie, czy znaliście je wszystkie.
Podaj przykłady imiesłowów ze wszystkich rodzajów ,czyli uprzednie ,współczesne ,czynne i bierne. I o wytłumaczenie dlaczego tak to się robi. Bo nie z … a bardzo rozumiem te imiesłowy. Pls. Daje naj i z góry dzięki i pozdrawiam. A i nie musi być już na teraz ,czy jutro jak tam komu będzie pasować. Tylko ,żeby przed wrześniem zdążyć. Ok.? Zapiszcie wyrazy: stolkow, niewolników, stepow, oddzialów, sko- kow, lasów, gladiatorow, skarbow, owocow, powstancow, stro- zow, wlosów, napojow, filo … zofow, stolkow, opatrunkow, batalio- now, zandarmow, gruzlikow, portow, sprzymierzencow, czyn- nikow, przywódców, swiadkow, wrogów, klopolów, popiolow, apetytow, aparatow, artystow, tachmanow, autobusow -- Ułóżcie je w porządku alfabetycznym Skomentuj światopogląd wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. . 12. A) W kilkuosobowych zespołach przygotujcie w dowolnej formie prezentację na temat wartościistotnych w świecie dorosłych i świecie dzieci. b) Przed … yskutujcie, w świecie czyich wartości umieścilibyście:pilota-narratora,siebie. Uzasadnijcie swoje racje. Podajcie odpowiednie przykłady zachowania bohatera. . 10. Skomentuj światopoglad wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. Jan Kochanowski pieśń IX. Jaki wpływ ma kultura śródziemnomorska na nasze życie?Daje naj :). Wyszukaj w dostępnych źródłach informacje dotyczące Nerona i pożaru Rzymu z 64 roku Quo Vadis. Wyjaśnij, dlaczego koledzy i koleżanki utrzymują w tajemnicy plan udziału spręzyny w wymyślonej wycieczce. ( Jacek Podsiadło ,,W tajemnicy" ). Zapisz w formie opisu przeżyć wewnętrznych spostrzeżenia, myśli i odczucia, których mógł doświadczać uczestnik rejsu ukazany w ostatniej zwrotce. Sfor … - mułuj własnymi słowami puentę utworu. Daje naj na 09. 9. 2021. Z jakich źródła historyczne korzystał sienkiewicz pisząc krzyżaków podaj przykłady.Paczka żółtego sera o wadze 150 g kosztuje 3,78 zł.Ile kosztuje kg tego sera? daje naj Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. karo2901 karo2901 22.10.20120,15 kg = 15/100 kg15/100 x 19,80 zł = 297 zł : 100 = 2,97 złOdp: Za 0,15 kg sera trzeba zapłacić 2,97 zł.
Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Kawałek sera żółtego waży 0,889 kg. Jeden kilogram tego sera kosztuje 12,70 zł. Ile kosztuje ten kawałek sera?
rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przypliżeniu do 1gr. Z góru serdecznie dziękuje;):);):) 1 kg= 100 dag = 18,25 zł 100 dag - 18,25 zł 22 dag - x zł x= 18,25 * 22 / 100 = 4,015 ≈4,02 zł Odp. Za 22 dag żółtego sera trzeba zapłacić około 4,02 zł Pozdrawiam ;)rFoRY.